کلیپ سیاسی با آواز گلشیفته فراهانی!

سه شنبه 25 خرداد 1389 09:31 ق.ظنویسنده : الهام

 
گلشیفته فراهانی که اخیرا از سوی وزارت ارشاد دولت دهم دعوت به بازگشت شده است، اینبار نه به عنوان یک بازیگر بلکه در کسوت خوانندگی برای سبزها نقش آفرینی کرد.


وی در آهنگی به نام سکوت، به سابقه مبارزه برای آزادی در ایران پرداخته است.در کلیپی که همراه با این آواز منتشر شده است صحنه هائی از اغتشاشات خیابانی پس از انتخابات 88 قرار گرفته است.

فراهانی در ارتباط با این کلیپ به بی بی سی گفت:من حرف هم نسلی های خودم را با این آواز بیان کردم.خواستم بگویم که سالها برای آزادی و رای دادن مردم زحمت کشیده شده است.

وی همچنین با تاکید بر اینکه من طرفدار هیچ جریان سیاسی نیستم می گوید:ولی این انگی که به برخی زده می شود که اینها طرفدار بیگانگان هستند اشتباه است.اینها -اشاره به اصلاح طلب ها-آزادی می خواهند .به دنبال تغییر هستند.اصلاحات می خواهند انجام شود.

در این کلیپ عکس هائی از میر حسین و خاتمی و هاشمی نیز در کنار تصاویر مربوط به اعدام های پس از انقلاب و درگیری های پس از انتخابات به نمایش در آمده است.

لازم به ذکر است فراهانی پیش از این در گفت وگو با بی بی سی ضمن تشکر از دعوت شمقدری معاون سینمائی وزارت ارشاد در دولت دهم گفته بود:جا دارد از آقای شمقدری تشکر وِیژه کنم.کم شده که دوستان در وزارت ارشاد به فکر حل چنین مشکلاتی باشند.

برچسب ها: گلشیفته فراهانی ، شمقدری ، وزارت ارشاد ، میر حسین ، خاتمی ، هاشمی ، درگیری های پس از انتخابات ، جریان سیاسی ، بی بی سی ، آواز گلشیفته فراهانی ، ترانه گلشیفته فراهانی ، کلیپ سیاسی گلشیفته فراهانی ، کلیپ گلشیفته فراهانی ، خوانندگی گلشیفته فراهانی ، انتخابات ، میرحسین موسوی ،
آخرین ویرایش: - -

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات