کلاهبرداری زنانه به بهانه خرید لوازم آرایشی!!

شنبه 10 اردیبهشت 1390 03:37 ب.ظنویسنده : الهام

 

http://hamkaran.biz/images/hpiano_hedye.gif 

کارآموز زن یک آژانس هواپیمایی به بهانه خرید لوازم آرایشی و بهداشتی در دوبی، میلیون‌ها تومان پول از همکاران خود گرفت و فراری شد. این زن جوان، بلیت دوبی را خرید و با گرفتن ۱۲ میلیون تومان پول از همکاران خود راهی این شهر شیخ‌نشین شد و دیگر بازنگشت. اواخر سال گذشته، ۶ زن و ۳ مرد به شعبه چهارم بازپرسی دادسرای شمیرانات مراجعه کردند و خبر از کلاهبرداری یک کارآموز آژانس هواپیمایی دادند. .

یکی از مالباخته‌ها که خود کارمند یکی از آژانس‌های هواپیمایی در شمال پایتخت است به بازپرس گفت: چند ماه پیش زن جوانی برای گذراندن دوره کارآموزی به آژانس هواپیمایی ما آمد و در کنار ما مشغول کار شد. پس از مدتی وی ادعا کرد که برادرش در دوبی مغازه لوازم آرایشی و بهداشتی دارد که اجناس آن را با قیمت مناسب می‌فروشد و همه آنها مارک‌های معروفی دارند. وی با چرب‌زبانی اعتماد همه را به خود جلب کرد تا جایی که ۳ هفته پیش مدعی شد می‌خواهد نزد برادرش برود و از ما خواست پول در اختیارش قرار دهیم تا برایمان وسایل مارک‌دار لوازم آرایشی بیاورد.

وی افزود: من یک میلیون تومان به او دادم و همکاران دیگر هرکدام از ۵۰۰ هزار تومان تا ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در اختیار وی قرار دادند. این دختر جوان ادامه داد: حتی قیمت اجناس را برایش فکس کردند و ما نیز هرچه می‌خواستیم علامت می‌زدیم و پولش را می‌پرداختیم. این زن جوان معروف به تینا در حدود ۱۲ میلیون تومان از ما پول گرفت و راهی دوبی شد.

قرار بود پس از ۴ روز برگردد اما یک هفته گذشت و خبری از وی نشد. با تلفن همراهش تماس گرفتم شخص دیگری تلفن را جواب داد و مدعی شد که تینا، خط را به وی فروخته است. به آدرسی که در پرونده‌اش نوشته بود، رفتیم و متوجه شدیم که آدرس را هم اشتباه داده است.

پس از شکایت ۹ مالباخته، تحقیقات پلیس آغاز شد و پلیس دریافت که این زن با ترفندی خاص پول‌ها را از همکاران خود گرفته و فراری شده است. این در حالی است که هیچ ردی از این زن جوان در دست پلیس نیست. تجسس‌های ویژه آغاز شده تا زوایای پنهان پرونده افشا شود.

http://hamkaran.biz/images/piano3.jpg

ادوکلن پیانو با حجم 100 میلی لیتر

و جعبه ای بسیار شیک و زیبا و موزیکال

هدیه ای رمانتیک و بی نظیر به هرآنکه دوستش دارید


  فروش ویژه روز مادر و روز زن 

 

قیمت فقط:   28900 تومان

            25500 


برچسب ها: اخبار ، اخبار اجتماعی ، اخبار اجتماعی جدید ، اخبار اجتماعی جدید ایران ، اخبار اجتماعی روز ایران ، اخبار جدید ، اخبار روز ، خرید لوازم آرایش از دبی ، خرید لوازم آرایشی ، شیوه جدید کلاهبرداری ، شیوه کلاهبرداری زنانه ، لوازم آرایشی دبی ، کلاهبرداری ، کلاهبرداری از همکاران ، کلاهبرداری برای خرید لوازم آرایش ، کلاهبرداری برای خرید لوازم آرایشی ، کلاهبرداری جدید ، کلاهبرداری لوازم آرایشی ، خلیج فارس ، persian gulf ، p30rama.mihanblog ، p30rama ، p30rama.com ، 10اردیبهشت ، دهم اردیبهشت ،
آخرین ویرایش: - -

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات