گیل‌آبادی مستند زندگی رهبر معظم انقلاب را جلوی دوربین می‌برد

سه شنبه 7 اردیبهشت 1389 08:08 ب.ظنویسنده : الهام

 
مستندی درباره زندگی و مبارزات انقلابی مقام معظم رهبری با نام «عقیق» به کارگردانی شهرام گیل آبادی ساخته می‌شود.

به گزارش فارس، شهرام گیل آبادی در این باره گفت: «بعد از کار 40 قسمتی «این آدم‌ها سیاه و سفید هستند» که با رویکرد معارفی اجتماعی ساخته شده، پروژه دیگری آغاز کردیم که فعلا «عقیق» نام دارد.»
وی افزود: «مستند عقیق به مبارزات مقام معظم رهبری در پیش از انقلاب، دوران زندانی شدن ایشان، فعالیت‌های ایشان در بعد از انقلاب نظیر دوران ریاست جمهوری‌شان، تلاش‌هایشان در مناطق عملیاتی و جبهه‌ها و فضای سیاسی، اجتماعی تازه و جدید می‌پردازد.»

مدیر سابق رادیو جوان تصریح کرد: «در این مستند از تصاویر دیدنی که مردم کم‌تر دیده‌اند و یا اصلا ندیده‌اند، استفاده می‌کنیم. زمان این مستند 15 تا 17 دقیقه زمان دارد. این کار با حال و هوایی کاملا وزین و هنری ساخته خواهد شد و با مستندهای خبری تفاوت دارد.»

وی ادامه داد: «ساخت این مستند را از سال قبل آغاز کردیم. در حال حاضر مراحل تدوین نهایی را توسط نفیسه زهیری می‌گذراند و کار ساخت آن تا نیمه خرداد به پایان خواهد رسید.»

گیل آبادی در ادامه پیرامون پخش این مستند از تلویزیون نیز تصریح کرد: «در حال حاضر برای پخش با جایی صحبت نکرده‌ایم ولی می‌تواند در جشنواره‌ها حاضر شود و از تلویزیون هم پخش شود. این مستند می‌تواند برای آشنایی بیشتر جوانان با زندگی مقام معظم رهبری راهگشا باشد. البته ما به تصاویر خانوادگی ایشان دسترسی نداشتیم و تنها از چند تصویر محدود در این زمینه استفاده کردیم.»

برچسب ها: مقام معظم رهبری ، عقیق ، مستند عقیق ، شهرام گیل آبادی ، رادیو جوان ، جشنواره ، صداوسیما ،
آخرین ویرایش: - -

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic